Aktuality

22.02.2017

ČLENSTVÍ ALPENVEREIN

STAŇTE SE ČLENY ALPENVEREIN EDELWEISS CZ

Provozujete extrémní sporty jako je vysokohorská turistika, horolezectví, canyoning, skialpinismus a jiné sporty? Už jste přemýšleli o tom, že se Vám může něco stát a Vaše běžné pojištění na to nebude stačit? Máme pro Vás nabídku! Staňte se členy skupiny Edelweiss CZ při rakouském sekci OEAV Edelweiss Vídeň a získejte zároveň unikátní celoroční pojištění a spoustu dalších výhod!  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pro získání či obnovu členství v Alpenvereinu (jehož součástí je i pojištění) máte možnost buď využít ON-LINE PŘIHLÁŠKU a členský příspěvek uhradit převodem na naše konto; členská karta Vám bude po připsání peněz na naše konto zaslána poštou na Vaši adresu. Členství lze vyřídit také osobně v naší kanceláři - v tom případě si prosím dojednejte schůzku předem telefonicky (739 016 466, 605 237 834) nebo mailem (info@outdoortravel.cz). Z technických důvodů (jsme malá firma, ne pojišťovna) není vždy možné vyřídit přihlášení ihned na místě. !!! NENECHÁVEJTE PROSÍM PŘIHLÁŠENÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI !!! Děkujeme za pochopení. 

Pojištění v rámci členství v Alpenvereinu nabízí pojistnou ochranu při úrazech ve volném čase v oblasti záchranných akcí. Ochrana krytí pro plnění při repatriaci, transportu a léčebném ošetření platí pro úrazy ve volném čase a při výkonu povolání a v případě nemoci.

Pojištění je platné po celý kalendářní rok s přesahem do 31.1. následujícího roku (pojištění trvalé invalidity do 31.12. t.r.). 

Cena členství ALPENVEREIN PRO ROK 2017:

SKUPINA A: 1 690 Kč - dospělí 26 - 60 let, samostatně žijící rodič s dětmi do 18 (studenty do 27 let)

SKUPINA B: 1 290 Kč - partneři členů stejné sekce ze skupiny A (musí mít stejné místo trvalého pobytu), senioři od 61 let, junioři od 19-25 let, studenti do 27 let (nutno doložit dokladem!), vdovy  po členovi OEAV ze stejné sekce, tělesně postižení (min.70%) 

SKUPINA C: 700 Kč - děti/mládež do 18 let

RODINNÝ PŘÍSPĚVEK (OD 1 DÍTĚTE): 
a) rodiče s nezaopatřenými dětmi do 18 resp. 27 let (u studentů), 1690 Kč+ 1290 Kč= 2980 Kč 
ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČE (ČLENSTVÍ A+B), DĚTI JSOU ZDARMA (oba rodiče musí být ve stejné sekci) 

b) samostatně žijící rodič + děti do 18 resp. 27 let (u studentů), 1690 Kč

ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK PLATÍ POUZE RODIČ (ČLENSTVÍ A), DĚTI JSOU ZDARMA 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NABÍZÍME TAKÉ:

- uhrazení členskÝch příspěvků Alpenverein + ČHS na jednom místě

- zLEVNĚNÝ ČLENSKÝ PŘÍSPĚVĚK ALPENVEREIN PRO ČLENY ČHS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Více informací o členství a poplatcích ZDE    

SLEVA NAMCHE pro členy Alpenverein Edelweiss CZ

Každý, kdo se na rok 2016 (nebo 2017) stane/stal členem Alpenvereinu Edelweiss CZ, obdrží v prodejně Namche slevu na jeden nákup (při nákupu zboží nad 1600 Kč). Slevu je možné uplatnit při nákupu v hotovosti na prodejně (Heydukova 6, Praha 8) nebo při nákupu na eshopu Namche. Informujte se přímo v prodejně Namche nebo na mailu av@namche.cz.