Aktuality

22.02.2018

PRODLUŽTE SI ČLENSTVÍ ALPENVEREIN

STÁVAJÍCÍ ČLENOVÉ - PRODLUŽTE SI ČLENSTVÍ !

VÍCE INFORMACÍ O ČLENSTVÍ A POPLATCÍCH  ZDE

 Pro získání či obnovu členství v Alpenvereinu (jehož součástí je i pojištění) máte možnost buď využít ON-LINE PŘIHLÁŠKU a členský příspěvek uhradit převodem na naše konto; členská karta Vám bude po připsání peněz na naše konto zaslána poštou na Vaši adresu. Členství lze vyřídit také osobně v naší kanceláři - v tom případě si prosím dojednejte schůzku předem telefonicky (739 016 466, 605 237 834) nebo mailem (info@outdoortravel.cz). Z technických důvodů (jsme malá firma, ne pojišťovna) není vždy možné vyřídit přihlášení ihned na místě. 

!!! NENECHÁVEJTE PROSÍM PŘIHLÁŠENÍ NA POSLEDNÍ CHVÍLI  !!! Děkujeme za pochopení. 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------STAŇTE SE ČLENY ALPENVEREIN EDELWEISS CZ

Provozujete extrémní sporty jako je vysokohorská turistika, horolezectví, canyoning, skialpinismus a jiné sporty? Už jste přemýšleli o tom, že se Vám může něco stát a Vaše běžné pojištění na to nebude stačit? Máme pro Vás nabídku! Staňte se členy skupiny Edelweiss CZ při rakouském sekci OEAV Edelweiss Vídeň a získejte zároveň unikátní celoroční pojištění a spoustu dalších výhod!

Pojištění v rámci členství v Alpenvereinu nabízí pojistnou ochranu při úrazech ve volném čase v oblasti záchranných akcí. Ochrana krytí pro plnění při repatriaci, transportu a léčebném ošetření platí pro úrazy ve volném čase a při výkonu povolání a v případě nemoci.

Pojištění je platné po celý kalendářní rok s přesahem do 31.1. následujícího roku (pojištění trvalé invalidity do 31.12. t.r.).  

Podrobné informace a všeobecné podmínky členství a pojištění Alpenverein naleznete ZDE. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------